Minecraft Cobblestone and Stone Armor Kırık Taş Ve Taş Zırh Modu

15 saat önce Minecraft 1.8.9 Modları
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz

Minecraft’ta zırh bulmak bazen zor olabilir. Yeterli miktarda doğru malzemeyi bulmak zaman alır ve zırhınızı yapabilene kadar dünyanın tehlikelerine maruz kalırsınız. Kırık Taş ve Taş Zırh Moduna girin.

Zırh

Bu mod, topladığınız tüm kaldırım taşı için birkaç yeni el sanatları ekliyor. Eğer herhangi bir şey kazdıysanız, kesinlikle etrafta dolaşmak için fazlasıyla parke taşınız vardır. Bu mod, deriden daha güçlü ve daha kullanılabilir bir şey bulmaya çalışırken size huzur verecektir. Boşluğu demir ile güzelce doldurur. Arnavut kaldırımlı zırh altın zırhtan biraz daha az dayanıklıdır ve taş zırh altın kadar dayanıklıdır.

dayanıklılık

Bu yeni zırhları bu kadar faydalı kılan, malzemelerin ne kadar kolay ulaşılabilir olduğudur. Eğer umutsuzca biraz daha fazla korumaya ihtiyacınız varsa, taş döşemenin üzerinde taş istiyorsanız, tüm yapmanız gereken bir kazma ve fırın.

Eklenen diğer bir özellik kırık taş araçlardır. Oyunda taş aletler zaten mevcut olsa da, bu mod özellikle faydalı olmaktan ziyade estetik ve mantıksal nedenlerden dolayı daha zayıf olan biraz daha zayıf kırık taş araçları yapar. Yine de oldukça havalı görünüyorlar.

Araçlar

Bu mod, özellikle daha zor zorluklarda hayatta kalma sunucuları için harika olurdu, çünkü bazen küçük bir zırh uzun bir yol kat edecektir.

En Çok Okunanlar