Minecraft Ejderha Sürme Modu Dragon Mounts Mod

5 saat önce Minecraft 1.12.2 Modları
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz

Dragon Mounts Mod tam olarak göründüğü gibidir, size evcilleştirilebilen ve sürülebilen yumurtadan çıkabilen ejderha yumurtaları verir. Artık Ender Dragon’u yenerek kazandığınız yumurtadan biraz faydalanabilirsiniz. Yumurtayı yerleştirmeniz ve sağ tıklamanız yeterlidir. Ejderhayı saklamak istediğiniz bir muhafazaya yerleştirmek en iyisidir. Çok uzun bir süre sonra bir bebek ejderha çıkacaktır.

Yumurta kabuğu

Kendi kendine büyür ve büyüdükten sonra çiğ balık kullanılarak evcilleştirilebilir. Sonra sizi tıpkı köpekler ve kediler gibi takip edecek ve koruyacaktır. Ve onları bir kemik kullanarak ve sağ tıklayarak oturacak şekilde eğitebilirsiniz.

Eyerlenen

Yeni ejderha evcil hayvanınızın onu sürmek için bir eyere ihtiyacı olacaktır. Sonra sağ tıklayın ve işte kalmadınız. Ama ejderhayı sürmenin en güzel yanı, onu her zaman uçmanıza gerek olmamasıdır. Bir at gibi dolaşabilir veya ‘r’ tuşuna dokunursanız uçmaya başlayabilirsiniz. R seni yukarı, F seni aşağı indirecek. Sürüş sırasında bir çubuğa havuç ekleyerek otomatik uçuş / yürüyüşü bile etkinleştirebilirsiniz.

Binme
Uçan
havuç

En Çok Okunanlar