Minecraft First Aid İlk Yardım Modu

21 saat önce Minecraft 1.14.4 Modları
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz

İlk Yardım Modu Tanıtım
İlk Yardım modu, Minecraft’ta sağlığınızın ve hasarınızın nasıl yönetildiğine dair yeni bir sistem ekler. Geleneksel sistemi kalp çubuğuyla değiştirir ve baş, gövde ve uzuvlar dahil olmak üzere Karekterin 8 bölümüne ayrılmış yeni bir sistem ekler.

H tuşuna basarak yeni sağlık sistemine erişebilirsiniz ve ayrıca ekranınızın sol üst köşesinde her bir parçanın durumunu görebilirsiniz. Her parça ayrı ayrı hasar görebilir ve neyin hasar gördüğüne bağlı olarak debuffların oluşmasına neden olabilir. Bu yüzden düşme hasarı alırsanız ayaklarınız veya bacaklarınız isabet alacak ve iyileşene kadar yavaşlama yaşayacaksınız.

Ve kafanız hasar görürse bir süre körlük veya mide bulantısı yaşayabilirsiniz. Ancak dikkatli olun çünkü kafanız veya vücudunuzdaki hasar sıfıra düşerse, vücudunuzun geri kalanı kaç kalp olursa olsun ölürsünüz.

Biraz sağlık elde etmek için uyuyarak kendinizi iyileştirebilirsiniz, ancak bu mod aynı zamanda ayaklarınızı daha çabuk geri almak için morfin ve sıvalar ekler. Morfin, hissettiğiniz olumsuz etkileri köreltecek, ancak sizi tamamen iyileştirmeyecektir.

Daha sonra her şeyi tam sağlık durumuna getirmek için etkilenen parçalara sıva yerleştirmeniz gerekir. Elinizle sağ tıklayın ve iyileşmesi gereken kısmı tıklayın ve tutun.

Sağlığınızın yavaş yavaş yeniden canlandığını göreceksiniz ve bu yüzden vücudunuz tamamen yenilenene kadar debuff’ları tersine çevirmek için morfine ihtiyaç duyulacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir şey, bu modun mods klasöründen kaldırsanız bile aktif kalacağı için yapılandırmada geri değiştirmeniz veya / gamerule naturalRegeneration true yazarak değiştirmeniz gerekecektir.

En Çok Okunanlar